Ing. Alena Svobodová - CK ALENA TOUR (INVIA.CZ)

Invia Pelhřimov

CK ALENA TOUR - zájezdy do celého světa VYBERTE SI :

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Franchisa - INVIA PELHŘIMOV

 

  Říčanského  817, PE     777  147  715
 565  321  832
 

provozovna - INVIA PELHŘIMOV


   Nádražní  805, PE
      774  147  715          774  147  710    565  327  832
 

provozovna - INVIA HUMPOLEC

    Husova 70, HU
      773  147  715           774  777  114      565  555  300

 


 
 
 

INVIA.CZ - největší ON - LINE prodejce ZÁJEZDY od více než 300 CK !!!

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU. Napište nám na mail : info@ckalenatour.cz

NEVÍTE SI S NĚČÍM RADY ? Chcete objednat po telefonu ? Volejte telefonní číslo : +420 777 147 715

CHORVATSKÝ JADRAN on - line

 

 

aktuální POČASÍ

CERTIFIKÁT ČSKS Český systém kvality služeb

NÁVŠTĚVY klientů

        ​                         TOPlist

 

 

ID: 729501

970 SKOTSKO - IRSKO - ANGLIE - MSC Meraviglia

Termín: 22.08. (St) - 03.09. (Po) 2018

Délka pobytu: 13 dní, 12 nocí

Doprava: Lodní

Strava: All inclusive

Cena: 40 990 Kč

Poloha
Poznejte s námi krásy Skotska, Irska a Anglie.
Příplatek za 3. nebo 4. osobu na společné kajutě od 35.990 kč/na osobu.
Program


1.den: Odjezd z ČR do přístavu


Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Jihlava-Humpolec-Praha-Petrovice.


2.den: 09.00-16.00  Německo-Hamburg – nalodění 06:00 - 20:00


V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory.


3.den:  Plavba na moři


Den na moři je vhodnou příležitostí na odpočinek, relax, posezení s přáteli u drinku, nebo přečtení knížky.


4.den:  Southampton-Anglie  08:00-20:00


Southampton je samostatná správní jednotka na jižním pobřeží Anglie. Je nejbližším velkým městem poblíž oblasti New Forest a nachází se asi v polovině vzdálenosti mezi Portsmouthem a Bournemouthem. Southampton je centrem konurbace neoficiálně označované jako Greater Southampton. Je hlavně univerzitním městem. Můžete se s námi vydat krásnými uličkami do místního kostelíka, navštívit muzeum Titaniku, který právě z tohoto města vyplouval, nebo si vychutnat den v některém z místních pubů.


5.den:  Plavba na moři6.den:  Cork- Irsko   08:00 – 17:00


je druhé největší město Irské republiky. Název města je odvozen od irského slova corcach, což v překladu znamená bažinaté místo. Historické jádro města se rozkládá na ostrově mezi dvěma rameny řeky Lee, nedaleko jejího ústí do moře. Cork i jeho okolí nabízí návštěvníkům vše, od keltské historie a tradic,  přes kulturní akce, nebo golf, až po úchvatné přírodní scenérie. Hrabství Cork má také přezdívku hrabství rebelů a obyvatelé Corku jej sami považují za skutečné hlavní město Irska. Cork byl původně mnišská osada založená v 6. století sv. Finbarrem. Delegát se učastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Vaše návštěva do lihovaru Old Jameson / Old Midleton začíná audiovizuální prezentací o historii a výrobě irské whisky s následnou prohlídkou palírny a dalších historických budov jako jsou Heritage Centre. Během prohlídky uvidítě několik artefaktů jako jsou fotografie a skvělé obnovené stroje. Během návštěvy palírny Old Midleton budete mít čas na prohlídku obchodu se suvenýry s možnosti koupi irské whisky. Upozornění: Prohlídka palírny je rozsáhla a zahrnuje stoupání po schodech (35 schodů).

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 2.190 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.790 Kč) 


7.den:  Dublin-Irsko   04:00 – 22:30


Hlavní město Irské republiky je největším a nejvíce kosmopolitním městem ostrova. V Dublinu žije čtvrtina obyvatel země. Georgiánská architektura,příjemné atmosféře, kterou vyjadřuje zavedený pojem „craic" – cosi jako zábava, radost. Stále rostoucí počet barů, kaváren, restaurací a klubů město oživuje a proslulý je i dublinský noční život. Dublin má pěknou polohu na břehu zátoky Dublin Bay nedaleko pohoří Wicklow Mountains. Dublin městem parků, podíl zeleně na kilometr čtvereční je tady vyšší než v jakékoliv jiné evropské metropoli. Místní stadion Croke Park je co do kapacity čtvrtý největší v Evropě a je dějištěm Gaelských her. V Dublinu své sídlo např. Microsoft, Google, Yahoo!, Facebook, eBay či Pfizer, stejně tak většina celosvětově největších bank. Samozřejmě tady už od roku 1759 sídlí také pivovar Guinness. Delegát se zúčastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Po krátké panoramatické jízdě přes město Dublin budete pokračovat na klidný irský venkov do malebného prostředí kláštěrních ruin Glendalough. Po prohlídce zamíříte na jih na horu Wicklow, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na tmavě zelené soutěsky a klidnou krajinu irského venkova. Dále pokračujete do hrabství Wicklow, které je právem nazývána „Zahrada Irska“, kde si můžete vychutnat dechberoucí pohled na neustále se měnící scénerie. Pohltí Vás zde klášterní atmosféra Glendalough, která je uprostřed klidné krajiny vysoko v kopcích s výhledem na dvě jezírka. Dříve zde bylo také jedno z největších irských poutních míst až do poloviny 19 století. Po návštěvě Glendalough se budete vracet do Dublinu přes horu Wicklow. Upozornění: Prohlídka není vhodná pro osoby s pohybovými problémy nebo na vozíku.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 2.190 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.990 Kč) 


8.den:  Greenock  10:30 – 20:30Město, které se nachází na západě Skotska. Sídlí zde fotbalový klub Greenock Morton FC, který hraje v současnosti v druhé nejvyšší skotské soutěži. Grenock byl založen skotským Baronem  v roce 1296 jako sídlo feudálního baronství. Skotské reformace z roku 1560 měly za následek vybudování města a místní infrastuktury a následně i rozmachu města. Dnes je toto město velmi významným městem s neopakovatelnou skotskou atmosférou a zachování místní architektury a tradic. Delegát se zúčastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy. 

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Jakákoli návštěva Skotska by měla zahrnout nějaký čas strávený na krásách skotských scenérií.  Začátek Vaší cesty je na východ přes řeku Clyde až k Lochneskému jezeru, které je největší sladkovodní skotské jezero. Další zastávka bude v malebné vesnici Luss. Budete mít volný čas na procházku podel břehu jezera, nebo si zajít na tradiční drink ve skotské hospodě. Další zastávka je na vyhlídce „Rest and Be Thankful“ odkud budete mít nádherný výhled na skotskou krajinu. Při zpáteční cestě pojedete kolem Loch Fyne, Loch Rock a Holy Loch. 

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.690 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.290 Kč) 


9.den: Plavba na moři
10.den:  Invergordon 08:00 – 20:00


Město je dobře známé  po Invergordonské vzpouře v roce  1931. V poslední době se také stalo známé pro opravy ropných plošin. Pro řadu let Invergordon byl producentem hliníku až do roku 1981, kdy se zavřely doly. V současné době přístav navštěvuje mnoho velkých výletních lodí, protože hluboká voda přístavu toto umožňuje. Delegát se zúčastní fakultativního výletu MSC. Výlet je nutné objednat při podpisu smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Krátká jízda severně přes vesnici Tain přimo do palírny v Glenmorangie. Lihovar se zabývá výrobou své vysoce hodnocené whisky od 19 století a jejich značka se prodává globálně po celém světě. Umění jemné destilace se dědí z generace na generaci místních rodin, které tvoří specializovanou pracovní sílu. Prohlídka Vás seznámí s každým krokem procesu destilace. Další úsek prohlídky Vás zavede přes Dornoch Firth z 12. Století, kde se nachází Royal Dornoch. Oblíbený resort, který je obklopený písečnými dunami a mimořadně slunečným podnebím se může pochlubit solidními Edwardian hotely s hojnou zelení, golfovým hřištěm a písečnou pláží. Městské nejstarší budovy zahrnují impozantní katedrálu a prostorná náměstí.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.790 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.190 Kč) 


11.den: Plavba na mořiNevystupujeme,opočíváme a relaxujeme.


12.den: 09.00-  Německo-Hamburg-vylodění a odjezd do ČR
  

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.


13.den: Příjezd do ČR
  

Příjezd do ČR, dle aktuální dopravní situace, Brno cca 01.00 hod

Cena zahrnuje
poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
každodenní úklid kajuty
kapitanský gala večer a gala cocktail
pojištění proti úpadku CK
animační a zabavné programy na lodi
divadla, bazény, viřivky, pool servis
autobusovou přepravu do přístavu a zpět
technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety plavební společnosti
servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za   příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)
transfery plavební společnosti v přístavech
22.08. (St) - 03.09. (Po) 2018 - 13 dní, 12 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
VNITŘNÍ KAJUTA BELLA další typy pokojů
All inclusive
Lodní
-40 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPlavby - Evropa
MístoEvropa
Hotel970 SKOTSKO - IRSKO - ANGLIE - MSC Meraviglia
VNITŘNÍ KAJUTA BELLA
Termín22.08.2018 - 03.09.2018
DopravaLodní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Riviera tour, s.r.o. IČO: 25911741

aktuální DATUM


CK ALENA TOUR - KDE NÁS NAJDETE (klikni na logo) :

DNES Vám z naší nabídky DOPORUČUJEME (níže rozklikni) :

 
sobota
12. května 2018
začátek v 15 hod.
HD  KARLÍN 
PRAHA
odjezdy z PE, HU

Muzikál oceněný CENOU THÁLIE

 
 sobota
13. října 2018
začátek ve 14 hod.
BOBYCENTRUM  BRNO
odjezdy z PE, HU

Nejdéle uváděný muzikál NA SVĚTĚ

 
pátek
19. října 2018
začátek v 19 hod.
GOJA MUSIC HALL PRAHA
odjezdy z PE, HU

VSTUPENKY NA DOSAH - koncerty, divadlá, festivaly, sport, kino, show - VYBERTE SI (níže rozklikni) :

 

                      

    

 

 

KURZOVNÍ lístek

Euro125.26
Americký dolar120.44
Britská libra129.23
Švýcarský frank121.27
Japonský yen10019.04
Australský dolar115.86
Bulharský leva112.92
Egyptská libra11.17
Chorvatská kuna13.41
Indická rupie10031.20
Indoneská rupie10001.48
Kanadský dolar116.21
Marocký dirham12.25
Ruský rubl10032.83
Thajský baht10065.44
Tuniský dinár18.65
Turecká lira14.97

oblíbené DESTINACE

Itálie
Bibioneod 4 344>>
Gallipoliod 1 295>>
Česká republika
Luhačoviceod 6 230>>
Filipovice - Bělá pod Pradědemod 1 900>>
Chorvatsko
Porečod 6 395>>
Vodiceod 6 291>>
Turecko
Alanyaod 10 190>>
Sideod 11 661>>
Řecko
Theologosod 9 550>>
Stegnaod 16 190>>
Vytvářím objednávku...